komponenty pro chladící věže
2H výplně a další komponenty pro chladící věže
![]() |
![]() |
Chladící věže s přirozeným tahem |
Chladící věže s nuceným tahem |
2H PLASdek® výplně a eliminátory jsou používány v chladicích věžích po celém světě. Po desetiletí se mimořádně osvědčily v celé řadě aplikací: jak při prvotních instalacích, tak při optimalizacích stávajících zařízení.
Různé typy výplní pro různé aplikace a požadavky
Díky konstantní optimalizaci a vývoji produktů, může naše společnost nabídnout nejrozmanitější portfolio výplní s různými povrchy, strukturou a materiály. To umožňuje zvolit optimální výplň pro nejrůznější požadavky. Nabízíme řešení pro všechny typy chladicích věží, pro věže s vysokým chladicím výkonem a také pro věže s vysokou provozní spolehlivostí.
PLASdek ® eliminátory pro ochranu životního prostředí, SANIPACKING ® pro ochranu zdraví
Naše 2H výrobky také rozhodujícím způsobem přispívají k ochraně životního prostředí. PLASdek ® eliminátory zabraňují emisím z chladicích věží. Inovativní SANIPACKING ® výplně zajišťují větší bezpečnost týkající se mikro-biologické aktivity v chladicích cyklech.
Produkty pro protiproudé věže a pro chladicí věže s křížovým tahem:
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
|
Vaše dotazy rádi zodpovíme
na +420 412 545 465
nebo pište na email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.