komponenty pro chladící věže

2H výplně a další komponenty pro chladící věže 

Chladící věže jsou stále považovány za nejúčinnější způsob chlazení vody průmyslových areálů po celém světě. Z ekonomických a ekologických faktorů je vždy důležité počítat s tím, že výstavba a provoz mokrých chladicích věží vyžaduje použití dostatečně účinných výplní a eliminátorů. Jako průkopníci plastových komponentů pro chladicí věže pomáháme našim zákazníkům splnit nejrůznější požadavky.
 
 
                      Natural draught cooling towers

          Chladící věže s přirozeným tahem

            Chladící věže s nuceným tahem

2H PLASdek® výplně a eliminátory jsou používány v chladicích věžích po celém světě. Po desetiletí se mimořádně osvědčily v celé řadě aplikací: jak při prvotních instalacích, tak při optimalizacích stávajících zařízení.

 

Různé typy výplní pro různé aplikace a požadavky

Díky konstantní optimalizaci a vývoji produktů, může naše společnost nabídnout nejrozmanitější portfolio výplní s různými povrchy, strukturou a materiály. To umožňuje zvolit optimální výplň pro nejrůznější požadavky. Nabízíme řešení pro všechny typy chladicích věží, pro věže s vysokým chladicím výkonem a také pro věže s vysokou provozní spolehlivostí.

 

PLASdek ® eliminátory pro ochranu životního prostředí, SANIPACKING ® pro ochranu zdraví

Naše 2H výrobky také rozhodujícím způsobem přispívají k ochraně životního prostředí. PLASdek ® eliminátory zabraňují emisím z chladicích věží. Inovativní SANIPACKING ® výplně zajišťují větší bezpečnost týkající se mikro-biologické aktivity v chladicích cyklech.

 

Produkty pro protiproudé věže a pro chladicí věže s křížovým tahem:

 

 

 

 

 

 
 

česky english rusian romania hungaria

Vaše dotazy rádi zodpovíme
na +420 412 545 465
nebo pište na email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please update your Flash Player to view content.